غذای خشک سگ بوی داگ

غذای خشک سگ بوی داگ Bewi Dog یکی دیگر از انواع غذای خشک سگ و محصول کشور آلمان به شمار آورد و در انواع مختلف تولید شده است. گوشت مرغ، گوشت ماهی، گوشت پرندگان، گوشت بره و برنج مواد استفاده شده در آن است و بدون مواد نگهدارنده و طعم دهنده های مصنوعی می باشد که برای توضیحات بیشتر می توانید برروی "اطلاعات بیشتر" کلیک نمایید.

فیلترهای فعال

غذای خشک سگ بوی داگ

غذای خشک سگ بوی داگ که محصولی دیگر از کشور آلمان است را می توان در دسته غذاهای خوب برای سگ ها و همچنین یکی دیگر از انواع غذای خشک سگ به شمار آورد که در انواع مختلف باتوجه به نوع و شرایط هر سگ تولید و در اختیار صاحبان سگ ها قرار گرفته تا برای تغذیه سگشان استفاده کنند.

غذای خشک سگ بوی داگ

ویژگی های غذای خشک سگ Bewi Dog

ما در اینجا قصد داریم تا به برخی از ویژگی های این غذای خشک برای سگ ها اشاره کنیم و بتوانیم با این برند آشنایی نسبی داشته باشیم.

مواد به کار رفته در غذای خشک سگ Bewi Dog

به طور کلی اگر بخوهیم مواد استفاده شده در غذای خشک سگ Bewi Dog را نام ببریم می توانیم به گوشت مرغ، گوشت ماهی، گوشت پرندگان، گوشت بره و برنج اشاره کرد که در هر کدام از انواع این غذای خشک بعضی از این مواد به کار رفته است و حتی بسیاری از این غذاها به علت استفاده از گوشت پرندگان دارای هضم بالا می باشد. از طرفی علاوه بر گوشت پرندگان، استفاده از پروتئین های مرغوب مانند گوشت بره باعث هضم آسان نیز می شود.

در این غذا از الیگوساکاریدها استفاده شده است تا به تقویت و بهبود عملکرد هضم در سگ ها کمک کند و این یکی از مهمترین ویژگی های این غذای خشک سگ است.

بدون مواد نگهدارنده و طعم دهنده های مصنوعی

یکی از ویژگی های اصلی غذای خشک سگ بوی داگ عدم استفاده مواد نگهدارنده و حتی طعم دهنده های مصنوعی می باشد. همچنین علاوه بر این موارد در غذاهای خشک سگ بوی داگ از رنگ های مصنوعی نیز استفاده نشده است.

بیشتر این غذاهای سگ بوی داگ باعث سلامت پوست و مو می شود و آن بخاطر وجود لسیتین و مخمر آب جو می باشد و همچنین در بعضی از انواع غذاهای خشک این برند آنتی اکسیدان طبیعی وجود دارد.

برای خرید غذای خشک سگ بوی داگ و یا اطلاع از قیمت غذای خشک سگ Bewi Dog می توانید با مراجعه به پت شاپ آنلاین زینو اقدام نمایید.