غذای خشک سگ رویال کنین

غذای خشک سگ رویال کنین در چند دسته تولید شده که یکی از انواع دسته بندی این محصول ها بر اساس اندازه نژاد آن ها می باشد و شامل X-Small، Mini، Medium، Maxi و Giant است و دسته بندی دیگر غذای رویال کنین سگ بر اساس نوع نژاد آن ها شامل شیتزو، وایت تریر، پاگ، ژرمن شپرد و .... می باشد. یکی دیگر از آن ها غذاهای درمانی سگ رویال کنین است که خود نیز انواع مختلف دارد. برای خرید غذای خشک سگ رویال کنین می توانید در سایت زینو پت اقدام نمایید.

فیلترهای فعال

معرفی غذای خشک سگ رویال کنین Royal Canin

غذای خشک سگ رویال کنین یکی از برند های معروف و با کیفیت غذای خشک سگ در جهان می باشد که تحت عنوان غذای سگ رویال کنین در اختیار مردم و در نهایت برای تغذیه سگ های خانگی قرار می گیرد. غذای خشک سگ رویال کنین توجه ویژه ای به دسته بندی غذاهای خود برای انواع سگ در نظر گرفته تا با توجه به آن این محصول را خریداری نماییم.

غذای خشک سگ رویال کنین

دسته بندی های غذای خشک سگ رویال کنین

رویال کنین غذاهای خشک سگ خود را با توجه به نژاد ها و اندازه ها ی سگ ها تولید کرده تا هر شخصی هر نوع سگی که دارد بتواند یکی از این دسته های این برند را انتخاب کند. در زیر به معرفی انواع این غذاهای خشک سگ رویال کنین می پردازیم:

  • انواع غذاهای خشک برای نژاد های مختلف سگ
  • غذای خشک سگ ورزشی رویال کنین
  • غذای خشک سگ رویال کنین مناسب سایز های مختلف
  • غذاهای درمانی سگ رویال کنین

انواع غذاهای خشک برای نژاد های مختلف سگ

رویال کنین با توجه به در نظر گرفتن انواع نژاد های مختف در سگ ها، غذاهایی با در نظر گرفتن شرایط آن ها تولید کرده تا صاحبان آن ها بتوانند با توجه به نوع نژاد آن ها از جمله تریر، شیتزو، شی هوا هوا، پودل، بولداگ و ... به انتخاب و خرید غذا بپردازند.

غذای خشک سگ رویال کنین مناسب سایز های مختلف

یکی دیگر از دسته های غذای خشک سگ رویال کنین، غذای خشک مناسب اندازه های مختلف آن ها می باشد به گونه ای که در 5 نوع از جمله سگ های نژاد خیلی کوچک، کوچک، متوسط، بزرگ و خیلی بزرگ تولید شده است. یک نکته درباره این نوع غذاها وجود دارد و آن این است که اینگونه غذاها کلی بوده و فقط با توجه به سایز هر سگ تولید شده است.

غذاهای درمانی سگ Royal Canin

در بعضی مواقع ممکن هست که سگ شما دارای کمبودی باشد و غذاهای معمولی برای آن مناسب نباشد و با توجه به نظر دامپزشک، مصرف غذاهای معمولی را برای آن منع نماید و در ازای آن ها یک نوع از غذایهای رویال کنین وجود دارد به نام غذای خشک سگ درمانی رویال کنین که باید از آن ها مصرف شود تا بهبود یابد و یا حتی مشکلی برای سگ به وجود نیاید. این گونه غذاها خواص درمانی نیز دارند.

با توجه به سن سگ خانگی یا هر نوع سگی، غذای متناسب با آن سن تولید و در بازاز عرضه کرده است. همچنین علاوه بر سن، به پارارمتر دیگری برای انتخاب این غذای خشک رویال کنین توجه کرده که این پارامتر نژاد سگ می باشد. همانطور که میدانیم سگ ها دارای نژاد های مختلف هستند که شرکت رویال کنین با توجه به هر نژاد سگ غذای خشک مناسب آن را تولید نموده است. دسته بندی این شرکت به سن و نژاد ختم نمیشود بلکه وزن سگ از اهمیت ویژه ای برای انتخاب غذای مناسب این شرکت برخوردار است. غذای خشک سگ رویال کنین در بازه های مختلف وزنی سگ موجود میباشد که با توجه به وزن سگمان می توانیم غذای مناسب آن ها را تهیه کنیم.

بطور کلی میتوان گفت در این غذا ها از ترکیبات تخصصی برای هر سگ استفاده شده تا بسته به نیاز و رشد سگ تغذیه انجام شود.

برای خرید غذای سگ رویال کنین میتوانید از پت شاپ آنلاین زینو این محصول را تهیه و یا انواع قیمت غذای خشک سگ رویال کنین را در این سایت مشاهده نمایید و در نهایت با مطالعه دقیق هر محصول غذای مناسب را انتخاب کنید.

انواع غذای سگ رویال کنین

غذای سگ رویال کنین در وزن های مختلف از جمله 800 گرمی، 2 کیلو گرمی و همچنین 10 کیلو گرمی و وزن های دیگر تولید و در پت شاپ زینو موجود می باشد. غذای سگ رویال کنین یک برندهای معروف و با کیفیت در زمینه تولید غذا های خشک می باشد که سال هاست در این زمینه فعالیت دارد و از کیفیت خوبی در بازار برخوردار است. غذای خشک سگ رویال کنین سعی نموده تا تنوع بسیاری از غذای سگ را در اختیار صاحبان حیوانات خانگی قرار دهد تا هر نوع سگی با هر نوع سلیقه ای بتواند از محصولات این شرکت استفاده کند. تقریبا می توان گفت حتی سگ های سخت گیر هم غذا های این شرکت را دوست دارند.

غذای سگ رویال کنین

ویتامین ها و تمام مواد لازم برای سگ در غذای های خشک سگ رویال کنین برای تامین تمام نیاز های غذایی آن به کار رفته است که مقدار این نوع مواد به کار رفته در هر نژاد و هر سن متفاوت می باشد که هنگام خرید آن باید به توضیحات بسته بندی آن توجه کنیم تا غذای مناسب سگ خودمان را خریداری کنیم.

نکات مهم قبل از خرید غذای خشک سگ رویال کنین

ما در اینجا سعی کردیم تا پاسخ بخشی از سوال های مهم جهت خرید غذای سگ رویال کنین را بدهیم چرا که ممکن است برای هر شخصی این سوال ها پیش بیاید. بعد از مطالعه سوالات متداول می توان انتخاب مناسبی برای خرید غذای این برند داشته باشیم.

  • غذای خشک سگ رویال کنین که عبارت Junior دارد مناسب چه سگ هایی است؟

    هر گاه عبارت Junior در غذای خشک سگ رویال کنین مشاهده کردید بدین معنا هست که این نوع غذاها مناسب سگ های بین 2 تا 15 ماه هست که این بازه بستگی به نژاد سگ نیز دارد. به طور مثال در سگ های نژاد کوچک این بازه در نوع Junior بین 2 تا 10 ماه هست و در نژاد های بزرگ بین 2 تا 15 ماه می باشد. در کل می توان گفت که عبارت جونیور مخصوص سگ های نوجوان و قبل از دوران بالغی می باشد.

  • چه نوع غذای خشک سگ رویال کنین برای سگ های نژاد کوچک تهیه کنیم؟

    غذای خشک سگ رویال کنین شامل انواع غذاها می باشد که هر کدام برای مواردی خاص باید مصرف شود که یکی از ویژگی های غذاهای رویال کنین، دسته بندی محصولات بر اساس سایز سگ ها می باشد. در صورتی که سگ شما نژاد کوچک یا به اصطلاح مینی (Mini) باشد باید غذایی مخصوص این دسته از سگ ها را تهیه نمایید. برروی غذاهای این برند عبارتی بزرگتر از بقیه کلمات نوشته شده که بیانگر اندازه نژاد سگ هاست که در این حالت عبارت MINI برروی بسته آن ها قرار دارد که مناسب سگ های نژاد کوچک است.

قیمت غذای خشک سگ رویال کنین، خرید غذای سگ رویال کنین