غذای تر گربه شسیر

غذای تر گربه شسیر یا به عبارت دیگر غذای مرطوب گربه شسیر یکی از انواع مختلف غذاهایی است که میتوانید به گربه خودتان بدهید تا گوارش بهتری داشته باشد. پوچ گربه شسیر و یا کنسرو گربه شسیر در دسته غذاهای گربه تر محسوب می شود که بدون مواد نگه دارنده و بیش از 20 طعم مختلف تولید شده تا هر گربه ای با هر سلیق ای بتواند از آن بخورد.

فیلترهای فعال

نگاهی به غذای تر گربه شسیر

غذای تر گربه شسیر که تولید گروه غذایی شسیر در کشور ایتالیا می باشد برای گربه هایی که در داخل خانه و نزد انسان زندگی می کنند و از طرفی چون به رژیم غذایی متعادل مثل غذای مرطوب نیاز مند هستند، اقدام به تولید غذاهایی تحت عنوان پوچ گربه شسیر که یک نوع از غذای تر گربه محسوب می شود تولید و روانه بازار کرده است.

غذای تر گربه شسیر

کنسرو گربه شسیر

یکی دیگر از انواع غذای این شرکت، غذای کنسرو گربه شسیر می باشد که در بیش از 20 طعم مختلف از ترکیب گوشت به همراه میوه و سبزیجات در وزن های 70، 75، 80 و 140 گرم در پت شاپ آنلاین زینو موجود می باشد. غذای مرطوب شسیر از بار غذایی کاملی برخوردار است که این موجودات نازین با خوردن آن لذت برده و پروتئین مناسبی کسب کنند.

پوچ گربه شسیر

پوچ گربه شسیر که قبل تر به آن پرداختیم نیز در بیش از 20 طعم مختلف خوش خوراک ترکیب دو نوع پروتئین مقوی در بسته های 100 گرمی به تولید رسیده است که این سوپ های گربه شسیر از مواد کاملا طبیعی بدون دخالت هیچ گونه مواد نگه دارند، رنگ دهنده و مواد افزودنی تولید شده که حتی گربه های بد اشتها یا بد غذا نیز علاقه زیادی به آن دارند و هیچ گونه حساسیت غذایی برای این موجوادت ندارند چون بر اساس فرملاسیون کاملا علمی به ساخت رسیده است.

اطلاعات کلی درباره پوچ گربه Schesir

با آن که استفاده از غذای خشک گربه برای آن ها راحت می باشد ولی در وعده غذایی این موجودات زیبا برای عملکرد درست گوارش، تقویت پوست و مو، دفع گلوله های جمع شده در روده و نیز افزایش عمر از غذای مرطوب یا همان غذای تر باید استفاده گردد تا همیشه نیاز های بدنی و انرژی گربه تامین شود که در کشور های اروپایی و آمریکایی کارخانه های زیادی در تولید غذای مرطوب (تر) فعالیت بسزایی دارند.

همانطور که گفتیم امروزه غذای کنسروی شسیر که با کیفیت بالا تولید شده برای گربه ها بسیار خوش خوراک بوده و نیز قابلیت بهبود سیستم گوارشی و ایمنی را به همراه دارد. غذای مرطوب یا تر شسیر شامل کنسرو و پوچ (سوپ) می باشد که هر دو نوع برای گربه مفید و نیز حداقل یکبار در روز برای او باید استفاده شود تا تغذیه سالم و درست داشته باشد.

گربه ها در طبیعت معمولا شکارچی به شمار می آیند که براساس نیاز های بدنی خود، نیاز فراوانی به گوشت و سبزیجات دارند، به همین سبب گربه در تغذیه روزانه نیاز به پروتئین خالص و پروتئین طبیعی دارد، و همانطور که می دانید گربه ها برای سیر کردن شکم خود همیشه در حال شکار کردن می باشد و نیز در کنار گوشت برای بهبود عملکرد گوارش نیاز به سبزیجات دارند. معمولا این نوع حیوان تعادل غذایی خود را حفظ و تلاش زیادی برای کشف آن می کنند و نیز همیشه غذای خود را کشف می کند. از این رو شرکت های مختلفی اقدام به تولید اینگونه غذاها کرده اند.

شما می توانید برای خرید غذای تر گربه شسیر از بین انواع آن از سایت زینو پت اقدام نماید.

کنسرو گربه شسیر پوچ گربه شسیر غذای تر گربه شسیر