تشویقی اسنک سگ نوبی استار اسنک

فیلترهای فعال

درباره تشویقی اسنک سگ نوبی استار اسنک

یکی از تشویقی هایی که کشور آلمان تولید کرده است، تشویقی اسنک سگ نوبی استار اسنک می باشد که تنوع زیادی در اندازه ها و ابعاد مختلف دارد. از رایج ترین این تشویقی ها می توان به انواع تشویقی سگ 200 گرمی آن اشاره داشت که بسیار پرطرفدار بوده و همچنین این تشویقی های اسنک نوبی بسیار نرم و خوش خوراک برای سگ ها می باشد که باعث شده تا علاقه زیادی به خوردن آن ها داشته باشند.

تشویقی اسنک سگ نوبی

تشویقی سگ Nobby استار اسنک برای آموزش

تشویقی سگ Nobby مناسب برای انجام آموزش هایی است که میخواهیم سگمان آن را یاد بگیرد چرا که همانطور که در بالا گفتیم بسیار لذیذ برای سگ ها می باشد و از این رو برای اینکه آن را بخورند، آموزش ها را به خوبی یاد می گیرند. علاوه بر این موارد می توان به طور کلی گفت که این تشویقی برای تمرین و آموزش و در نهایت تشویق سگ مناسب است.

انواع تشویقی سگ نوبی

یشتر این تشویقی ها مخلوطی از رنگ ها و طعم های مختلف است که این ویژگی باعث شده تا در مقایسه با سایر تشویقی ها برتری داشته باشد. شکل ظاهری بیشتر این تشویقی ها به شکل استخوان های کوچک، قلب و دایره و ...تولید شده است.

تا اینجا به شکل ظاهری آن پرداختیم و جالب است بدانید تشویقی اسنک سگ نوبی در طعم های مختلف از جمله گوشت بره، گوزن، گاو، مرغ و .... می باشد و از طرفی بیشتر این تشویقی ها بدون شکر می باشد که خود این موضوع از اهمیت زیادی برای سگ ها برخوردار است.

طعم های این تشویقی به مواردی که در بالا گفتیم ختم نمی شود و طعم های دیگری که بسیار مفید می باشد از جمله طعم شیر را نیز دارد.

تشویقی سگ اسنک نوبی Nobby قیمت خرید فروش