باکس گربه - کیف حمل گربه

باکس حمل گربه یا همان کیف حمل گربه بهترین گزینه برای زمانیست که شما میخواهید گربه تان را به جایی منتقل کنین. چند نوع وسیله حمل گربه داریم که یکی از آن ها باکس گربه که معمولا از جنس پلاستیک با درب پلاستیکی و یا فلزی می باشد و نوع دیگر آن کیف حمل گربه است که سبک تر از باکس می باشد و میتوانید تمامی انواع این نوع ها را در پت شاپ آنلاین زینو پت ملاحظه نمایید.

فیلترهای فعال

معرفی کیف گربه

در اینجا ما به معرفی باکس گربه یا همان کیف حمل گربه می پردازیم ولی قبل از آن بهتر است بدانیم که تمام کسانی که حیوان خانگی دارند حتما برای جابجایی آنها هم پیش بینی های لازم را کرده اند.

معمولا این باکس حمل گربه ها از جنس پلاستیک می باشد و دارای یک درب پلاستیکی و یا حتی فلزی هست که میتوان آن را قفل نمود تا گربه مان از آن خارج نشود.

برای جابجایی گربه ها چندین انتخاب وجود دارد از جمله وسائل بسیار کاربردی و ایمن برای حیوانات خانگی ما باکس گربه است که تنوع آن در بازار خیلی زیاد بوده و براساس وزن گربه و میزان فضایی که میخواهیم در اختیارش باشد و بر اساس سلیقه و بودجه مان بهترین را انتخاب خواهیم کرد.

انواع وسیله حمل گربه

باکس حمل گربه

دراین میان باکس حمل گربه هایی هستند که همانند باکس حمل سگ می باشد و تولیدکنندگانشان علاوه بر زیبائی های ظاهری به موارد ایمنی توجه بیشتری داشته اند که قطعا انتخاب آن ها کمک بزرگی به حفظ ایمنی گربه ما خواهدکرد. بطور مثال جدا شدن ناگهانی دستگیره باکس از بدنه آن بدلیل نا مرغوب بودن جنس مواد اولیه مصرفی یا عدم تحمل وزن حیوان می تواند خطرات جبران ناپذیری را بوجود آورد. کافیست در راه پله و یا هنگام عبور از خیابان این اتفاق بیافتد تا حیوان ما بشدت ترسیده و دچار اضطراب شود. همانطور که همه کسانی که گربه دارند می دانند گربه ها برخلاف سگ ها اصلا از ماشین سواری لذت نمی برند ولی شاید صاحبان آنها با انتخاب وسیله حمل مناسب مقداری از نا آرامی های گربه ها یشان را تا رسیدن به مقصد کم کنند.

باکس حمل گربه

کیف حمل گربه

یکی از وسائلی که میتوان برای حمل گربه ها استفاده کرد ساک حمل گربه یا همان کیف حمل گربه می باشد که با توجه به اینکه بطور کلی ظریف تر از باکس گربه هستند، می شود با قراردادن آنها بروی پای صاحب حیوان باعث آرامشش شویم که همچنین یکی دیگر از مزایای این ساک ها نحوه حمل آنها ست چرا که قطعا وزن کمتری از باکس دارند و در برخی مدل ها امکان انداختن بند بر روی شانه وجود دارد، ولی قطعا بخاطر نرم تر بودن جنس بدنه آن درصورت وارد شدن ضربه، همانند باکس نمی تواند از گربه ما حفاظت کند.

کیف حمل گربه

در این میان علاوه بر ساک های فوق که زیپ دار بوده و برای عبور هوا و دیدگربه در طرفین آن از توری استفاده شده ساک های دیگری وجود دارد که مثل کیف بر روی شانه صاحب گربه قرار می گیرد و فقط سرگربه از آن بیرون است. قطعا استفاده طولانی مدت از این ساک ها برای گربه مناسب نخواهد بود چرا که مدت های طولانی بدون حرکت مجبور است داخل آن بماند و همچنین ایمنی کمتری نسبت به مدل های دیگر دارد و اگر در جای نا مناسبی به هردلیلی باز شود امکان فرار گربه وجود دارد.

کوله پشتی برای گربه

در این میان یکی از وسائل بسیار کاربردی که تولید شده است ساک هایی با مدل کوله پشتی هستند که اکثرا چرخدار هم می باشند که هم گربه ما داخل آن راحت خواهد بود و هم برای حمل آن فشارکمتری به دستانمان میاید و مهمتر اینکه در زمان استفاده از آن دست های ما آزاد هستند و در صورت خستگی هم میتوان آن را روی زمین کشاند و تنها شاید در زمان وارد آمدن ضربه ناگهانی نتواند همانند باکس ازگربه ما حفاظت کند.

آغوشی حمل گربه

از دیگر وسائلی که در بازار به چشم می خورد آغوشی حمل گربه می باشد که گربه را داخل آن قرار داده و برحسب انتخاب خودمان گربه را در پشت یا جلوی خود حمل میکنیم که شاید برای گربه های بی تحرک و یا گربه هایی که نسبت به محیط اطرافشان عکس العملهای کمتری دارند مناسب باشد ولی در غیر این صورت نمی توان با خیال آسوده برای جابجایی گربه درخارج منزل از آن استفاده کرد.

بدیهی است انتخاب هریک از وسائل حمل برای گربه کاملا منوط به شرایط و نحوه زندگی صاحب گربه می باشد و هریک از صاحبان میتوانند انتخاب متفاوتی داشته باشند .