غذای تر کنسرو - پوچ سگ بلکاندو

غذای تر سگ بلکاندو یا همان غذای کنسرو سگ بلکاندو در وزن های 200، 400 و 800 گرمی که محصول کشور آلمان می باشد از بهترین مواد تشکیل شده که فاقد مواد نگهدارنده و بدون رنگ است. پوچ سگ بلکاندو نیز معمولا دارای گوشت پالوده و قطعات مجزا پخته شده است که میتوان در کنار غذای خشک سگ از آن ها استفاده کرد. این غذاهای تر بدون افزودنی تولید شده و از ارزش غذایی مناسبی برخوردار است. برای کسب اطلاعات بیشتر درباره این غذا برروی "اطلاعات بیشتر" در زیر کلیک نمایید.

فیلترهای فعال

درباره غذای تر سگ بلکاندو

غذای تر سگ بلکاندو و یا همان غذای کنسرو سگ بلکاندو از بهترین مواد تشکیل شده که فاقد مواد نگهدارنده و همچنین بدون رنگ و آروماهای مصنوعی می باشد که در زیر به معرفی مختصر هر کدام از این مدل ها پرداختیم که میتوانید برای آشنایی با این محصولات آن ها را مطالعه نمایید.

غذای تر بلکاندو سگ که محصول کشور آلمان می باشد که بدون هیج گونه افزودنی تولید شده و از ارزش غذایی مناسبی برای مصرف سگ ها برخوردار است که مصرف آن ها طبق دستوری که روی آن ها درج شده است بسیار مفید خواهد بود. غذای کنسروی سگ بلکاندو معمولا در وزن های 200، 400 و 800 گرمی در پت شاپ ها از جمله فروشگاه های پت شاپ آنلاین موجود می باشد که در زینو پت نیز می توانید آن ها را بیابید.

غذای کنسرو سگ بلکاندو

انواع غذای کنسرو سگ بلکاندو

یکی از انواع دسته های غذای کنسروی سگ بلکاندو کنسرو های تک پروتئینه هستند به طوری که از تنها یک منبع پروتئین ساخته شده که این نوع از غذاها مناسب سگ هایی است که در هضم بعضی از پروتئین ها مشکل دارند.

دسته دیگری از غذای مرطوب بلکاندو سگ که از گوشت با کیفیت بالا تولید شده و طعم لذیذ همراه با قابلیت هضم بالا را دارد برای دستگاه گوارش مناسب می باشد و همچنین استفاده از این نوع غذای کنسروی سگ برای سگ هایی که دچار مشکلات گوارشی هستند پیشنهاد می شود.

پوچ سگ بلکاندو

اگر بخواهیم به دسته ای دیگر از این غذا بپردازیم میتوانیم به پوچ سگ بلکاندو و یا همان سوپ سگ بلکاندو اشاره داشت که معمولا دارای گوشت پالوده شده و همچنین در قطعات مجزا پخته شده است. می توان از آن در کنار غذای خشک سگ نیز استفاده کرد که میزان اسفتاده آن کاملا بستگی به ذائقه سگ شما و نظر پزشکش دارد.

غذای تر سگ بلکاندو کنسرو سگ بلکاندو پوچ سگ بلکاندو