لوازم آرایشی و بهداشتی سگ

وسایلی تحت عنوان وسایل آرایشی و بهداشتی سگ وجود دارد که میتوان با استفاده از آن ها بهداشت سگ و آرایش سگ را انجام داد. اینگونه وسایل عبارتند از : مسواک و خمیر دندان، اسپری، قطره و لوسیون، شامپو و صابون، توالت و پد ادرار، برس و شانه، ناخن گیر، عطر و دئودرانت، قیچی و ماشین اصلاح، اسپری، لوسیون و محلول های آرایشی.

فیلترهای فعال

درباره لوازم آرایشی و بهداشتی سگ

ما در این قسمت میخواهیم به توضیح مختصری از لوازمی تحت عنوان لوازم آرایشی و بهداشتی سگ بپردازیم تا بتوانیم انتخاب درستی در تهیه آن برای سگمان داشته باشیم. علاوه بر توضیح مختصری درباره آن بعضی از این اقلام را نام خواهیم برد.

وسایل بهداشتی سگ

یکی از مواردی که برای نگهداری سگ لازم هست استفاده از لوازمی می باشد که بتوان از آن در جهت رعایت اصول بهداشتی اسفاده نمود و آن لوازم بهداشتی سگ است. در واقع این دسته از کالاها برای رعایت اصول بهداشتی، تولید و در اختیار صاحبان حیوانات خانگی قرار گرفته است تا با استفاده از آن ها برای سگ خود، بتوانند شرایط بهداشتی را برای زندگی در کنارشان ایجاد کنند.

وسایل آرایشی سگ

اگر بخواهیم به غیر از این دسته از کالا به کالای دیگری از وسایل مورد نیاز سگ ها اشاره کنیم می توان لوازم آرایشی سگ را نام برد که ممکن است برای صاحبان حیوانات خانگی جالب باشد. اینگونه لوازم بیشتر جنبه زیبایی و مرتب کردن سگ از جمله مو را دارد.

نگاهی کلی به وسایل آرایشی و بهداشتی سگ: مسواک و خمیر دندان، اسپری، قطره و لوسیون، شامپو و صابون، توالت و پد ادرار، برس و شانه، ناخن گیر، عطر و دئودرانت، قیچی و ماشین اصلاح، اسپری، لوسیون و محلول های آرایشی.

انواع وسایل آرایشی و بهداشتی سگ

حالا بهتر است با انواع این وسایل آرایشی و بهداشتی سگ آشنا بشیم که اینگونه وسایل عبارتند از انواع شانه و برس که مناسب آراستن موهای این حیوان نازنین می باشد. ناخن گیر یکی دیگر از انواع این وسایل می باشد که بسیار ضروری در نگهداری سگ در خانه بوده، به گونه ای که باید هر چند وقت یکبار ناخن او گرفته شود تا باعث آزردن صاحبان آن ها نشود و این کار یا باید در کلینیک ها توسط فردی انجام شود که این امر هزینه اضافه برای صاحبان حیوانات خانگی دارد و یا در خانه انجام شود که اگر کمی با اصول گرفتن ناخن آشنا باشید می توانید خودتان در منزل این کار را انجام دهید.

وسایل دیگری مانند ناخن گیر وجود دارد، مثل قیچی و یا حتی ماشین اصلاح که برای کوتاه کردن موهای سگ بسیار کاربرد دارد. عطر، دئودرانت، اسپری، لوسیون و محلولهای آرایشی از دیگر وسایل آرایشی و بهداشتی سگ به حساب می آیند.

مسواک، خمیر دندان، شامپو و صابون، اسپری، قطره نیز در این دسته از وسایل سگ قرار میگیرند که همگی در جایگاه خود نقش خوبی ایفا میکنند.

مسواک زدن برای سگ ها یکی از مواردیست که میتوانید با آن به بهداشت دهان و دندان سگ کمک کنید تا مانع از زرد شدن و یا حتی مانع از خراب شدن آن بشوید. همراه داشتن مسواک باید خمیر دندان مناسبی برای این کار تهیه کنید تا همانند دندان های انسان بهتر تمییز شود. خمیردندان های سگ معمولا طوری طراحی شده که سگ ها طعم آن را دوست دارند و همانند یک خوراکی عمل می کند.