سینی توالت سگ

فیلترهای فعال

درباره سینی توالت سگ

قبل از توضیح درباره سینی توالت سگ باید بدانیم، وقتی حیوان خانگی سگ بعنوان عضو جدید خانواده به منزل ما میاید قطعا یکی از بزرگترین مشغله های فکریمان دستشویی کردن آن خواهد بود مخصوصا اگه توله باشد که باید سریعا آموزش دستشویی اش شروع بشود تا بهترین نتیجه گرفته شود.

سینی توالت سگ

آموزش دستشویی کردن توله سگها معمولا از روزنامه و زیرانداز بهداشتی یا به اصطلاح عامیانه همان پد شروع میشود، ولی اگر صاحب حیوان مطالعه کافی داشته باشد سریعترین و بهترین راه حل میتواند سینی ادرار سگ یا همان سینی توالت سگ باشد، چون به راحتی میتوانیم ضمن شرطی کردن سگمان نسبت به روزنامه و پد خیالمان از پس دادن و کثیف شدن محل زندگیمان راحت باشد و بعداز مدتی یاد خواهد گرفت که روی سینی ادرارش دستشویی کند.

انواع سینی توالت سگ

  • سینی توالت معمولی سگ
  • سینی توالت لبه دار سگ

سینی های ادرار دارای انواع مختلفی هستند که شامل سینی های معمولی و سینی های لبه دار می شوند. لبه سینی های لبه دار توالت سگ میتواند کوتاه و دربعضی مدلها تا 10 سانتی متر باشد و قطعا از پاشیدن قطرات ادرار به بیرون جلوگیری میکند ولی گاهی اوقات همین دیواره باعث عدم استفاده سگ از سینی میشود. در برخی از سینی ها ستون کوتاهی دریکی ازگوشه های سینی برای سگهای نر تعبیه شده و دربعضی از آن ها دیواره بلند و عمودی هم انداره کف سینی در یک طرف سینی قرار دارد.

جاگزینی برای سینی ادرار سگ

اینکه پیشنهاد میشود سگ ما به روزنامه یا پد هم عادت کند مهمترین نکته مثبتش این است تا در زمانهایی که جایی غیر از منزل خودمان هستیم و امکان همراه بردن سینی ادرار سگمان وجود ندارد میتوانیم با قرار دادن روزنامه یا پد درجای مناسب جای صحیح دستشویی کردنش را بهش نشان بدهیم و نگرانی بابت کثیف کاری و آلوده شدن محیط نداشته باشیم.

تمیز کردن سینی توالت سگ

تعدادی از مصرف کنندگان از سینی ادرار، برای راحت تر تمییز کردن آن در زیرصفحه مشبک، روزنامه یا پد و حتی خاک بستر گربه میگذارند تا براثر حرکتهای احتمالی سینی، ادرار سگ که در سینی جمع شده است بیرون نریزد و همچنین از انتشار بیشتر بوی نامطبوع در محیط زندگی شان جلوگیری کنند که البته الزامی برای این کار وجود ندارد و فقط جنبه پیشنهادی دارد.

گاهی اوقات سینی مشبک ادرار را با چمن مصنوعی می پوشانند که شاید تمییز کردن آن علاوه بر وقت گیر بودن نهایتا مفید فایده هم نباشد چراکه بعداز مدتی بدلیل باقی ماندن قطرات ادرار داخل آن، بو گرفته و مخصوصا در زمانهایی که سگ روی آن مدفوع نماید پاک کردن آن اصلا کار راحتی نمی باشد و نیاز آن به شستشوی مداوم خسته کننده و درطولانی مدت غیرممکن شود.

برای نهایی کردن صحبتمان درباره سینی توالت سگ باید بدانیم:

به هرحال آنچه که باید از اولین لحظات ورود سگ به منزل ما رعایت شود جای دستشویی مناسب برای سگ میباشد که تقریبا مفیدترین وسیله سینی های ادرار سگ میباشند و نهایتا تصمیم گیری در خصوص خرید سینی ادرارد سگ و یا اطلاع از قیمت سینی توالت سگ و یا حتی نوع و مدل آن با توجه به محل زندگی و محل قرار دادن سینی به عهده شما خواهد بود که پت شاپ آنلاین زینو امکان خرید این محصول را فراهم نموده است.

سینی توالت سگ، سینی ادرار سگ قیمت و خرید و فروش