تشویقی سگ جرهای

فیلترهای فعال

قبل از معرفی تشویقی سگ جرهای Jerhigh بهتر است بدانیم

قبل از توضیح درباره تشویقی سگ جرهای خوب است بدانیم همه کسانی که درخانواده خود سگ دارند یکی از مشغله های فکریشان تهیه تشویقی سگ مناسب است. از آنجا که هیچ دو سگی دارای علائق مشابه درخصوص طعم تشویقی نیستند، صاحبان سگها باید از طریق تجربه، سلیقه سگ خود را پیدا کنند و از طرفی در اوایل با توجه به تنوع تشویقی در بازار خریدن تشویقی بسیار وقتگیر و گاهی اوقات هزینه بر خواهد بود تا زمانی که کاملا با طبع و سلیقه سگمان آشنا شویم.

درباره تشویقی سگ جرهای

یکی از تشویقی هایی که تقریبا تمام سگها بسیار به آن علاقه مند هستند تشویقی جرهای می باشد که علاوه بر خوش خوراک بودن آن تمام طعم هایی که دارد بدلیل تنوع در آن قطعا سگ ما از خوردن یک و یا چندین طعم آن بسیار لذت خواهد برد. یکی از خصوصیات مهم تشویقی های Jerhigh نرم بودن آنهاست که دراغلب موارد برای سگ هایمان بسیار مطلوب ودوست داشتنی است.

تشویقی سگ جرهای

مواد تشویقی سگ Jerhigh

شرکت تولید کننده محصولات جرهای Jerhigh یک شرکت تایلندی و بر این باور است که سگها بخشی از اعضاء خانواده ما هستند و بدلیل این علاقمندی، تشویقی سگ Jerhigh را از گوشت مرغ مرغوب و با کیفیت با رعایت استانداردهایی که برای تهیه آن لازم است تولید می نماید تا بتواند سهمی درحفظ سلامت و شادابی سگهایمان داشته باشد.

تشویقی سگ جرهای سه ویژگی مهم درحفظ سلامت سگهایمان دارد:

  • داشتن مقادیر ویتامین A در تشویقی سگ جرهای
  • داشتن ماده Inulin
  • داشتن ماده L-Carnitine

تشویقی سگ Jerhigh

در اینجا به توضیح موارد بالا می پردازیم. یکی از آن ها داشتن مقادیری ویتامین A که لازمه حفظ قدرت بینایی و شفافیت دید طولانی تر در سگ هایمان می شود می باشد. ویژگی بعدی ماده ای بنام Inulin است که اینولین، ماده نشاسته ای شکل است که در بسیاری از گیاهان یافت می شود و از تجزیه آن فروکتوز و مقدار کمی گلوکز بدست می آید که این ماده در تنظیم سیستم گوارشی نقش بسزایی دارد و نهایتا L-Carnitine موجود در این محصولات کمک به سوزاندن چربی های اضافه بدن سگهایمان میکند.

لازم به توضیح است که تشویقی ها نهایتا باید 5 درصد جیره غذایی سگهایمان را تشکیل دهند که البته این میزان هم بستگی به وزن و سن سگ دارد و گاهی باید کمتر باشد که می توان گفت این عدد تقریبی بوده است. همچنین تولید کننده تشویقی سگ جرهای استفاده این تشویقی ها را برای گربه مناسب نمیداند.

یکی دیگراز ویژگی های بارز این محصولات علاوه بر تنوع در طعم که قطعا یکی از آنها مورد پسند سختگرانه ترین ذائقه ها خواهدبود، تعداد آن در هربسته است که کاملا مکفی وبا توجه به قیمت مناسب آن در قیاس با سایر تشویقی ها امکان تهیه محصولات جرهای را برای اکثریت بوجود میاورد.

تشویقی سگ جرهای تشویقی Jerhigh قیمت خرید فروش