غذای کنسروی (تر) و پوچ سگ

فیلترهای فعال

انتخاب غذای کنسروی برای سگمان

برای تغذیه سگ خانگیمان باید با دقت زیاد غذای مناسب را برای این موجود نازنین انتخاب و در اختیار آن قرار دهیم. یکی از انواع غذا های سگ، غذای کنسروی سگ است که میتوان گفت برای سگ های باردار، سگ های پسر، توله سگ ها و همچنین سگا هایی که اختلالات کبدی و کلیوی دارند انتخاب مناسبی می باشد.

توله ها و سگ های پیر به غذای مرطوب تری نسبت به بقیه نیاز دارند.

غذای کنسروی سگ همه نیاز های رژیم غذایی سگمان را بدلیل داشتن زیاد فیبر و مواد افزودنی کمتر نسبت به غذای خشک سگ تامیین میکند. از طرفی این غذای سگ از آب زیادی برخوردار دار است و این امر باعث شده تا عمل هضم به خوبی انجام شود. همچنین غذاهای کنسروی سگ دارای ویتامین ها و موتد معدنی مورد نیاز سگ می باشد.

این غذا میتواند جایگزین مناسبی برای سگ هایی باشد که به غذاهای خشک آلرژی دارند و میتواند بعنوان غذای اصلی در نظر گرفته شود.

غذای کنسروی سگ

هزینه غذای کنسروی

این نکته نیز قابل ذکر است که غذای کنسروی نسبت به غذاهای خشک سگ که در پت شاپ ها موجود می باشد پرهزینه تر هستند و از طرفی به دندان ها کمک زیادی نمیکند و از این جهت غذای خشک این مزیت را نسبت به این غذا برای سگ شما دارد.

ممکن است سوال پیش بیاید که سگ به چه نوع غذایی بیشتر علاقه دارد؟
جواب این سوال تقریبا نا مشخص است چرا که کاملا به سگ ما بستگی دارد. بعضی از سگ تمایل بیشتری به غذاهای کنسروی دارند و بعضی برعکس که این امر کاملا به علاقه خود سگ برمیگردد و نمیتوان پاسخ این سوال را به طور صد در صد داد.

ماندگاری غذاهای کنسروی کم می باشد بطوریکه که نباید بیشتر از 2 ساعت خارج از محیط یخچال برای نگهداری بماند زیرا که باعث خراب شدن آن می شود که در صورت مصرف غذای بیرون از یخچال ممکن است سگ را دچار مشکلات گوارشی کند.

انواع غذای کنسروی در این فروشگاه یافت می شود که میتوانید بر اساس سن و نژاد سگتان انخاب و خریداری نمایید.

غذای کنسروی سگ، انواع غذای کنسروی سگ