غذای کنسروی (تر) و پوچ گربه

فیلترهای فعال

درباره غذای کنسروی تر گربه

در میان انواع غذاهای گربه می توان به غذای کنسروی گربه اشاره نمود که این غذا بسیار برای گربه ها لذیذ بوده و باعث اشتهای بیشتر در آن ها می شود، همچنین استفاده از غذای تر گربه باعث می شود لذت بیشتری از غذا خوردن ببرند.

غذای کنسروی گربه

همان طور که می دانیم گربه ها گوشت خوار هستند و از طرفی به پروتئین زیادی که از گوشت دریافت می کنند نیاز دارند. از عواملی که باعث رشد و تنظیم عملکرد بدن گربه می شود، امینو اسیدهای موجود در پروتئین می باشد و علاوه بر این موارد، غذای کنسروی گربه مزایای زیادی برای بدن آن موجود بازیگوش دارد.

جالب است بدانید: کمبود پروتئین باعث کاهش وزن همراه با بی حالی میشود بطوریکه علاوه بر این موارد از دست دادن اشتها نیز یکی دیگر از تاثییرات کمبود پروتئین می باشد. از طرفی اگر گربه ای با کمبود پروتئین مواجه شود ممکن هست واکسن هایی که به آن تزریق می شود موثر نباشد.

از دیگر مواردی که می توان به کمبود پروتئین اشاره داشت، ضعیف شدن سیستم ایمنی بدن می باشد.

گربه ها از دسته حیواناتی می باشند که به غذای خود اهمیت می دهند و همیشه غذاهایی را انتخاب می کنند که خوش طعم و خوش بود باشد. گربه ها بسیار تنوع را دوست دارند که از این رو می توان در کنار غذای خشک گربه با خرید غذای تر گربه یا همان خرید غذای کنسروی گربه استفاده نمود. استفاده از غذای کنسروی گربه، اشتهای آن ها را زیاد می کند. فروش غذای کنسوری گربه در فروشگاه زینو امکان پذیر می باشد.

اگر بخواهیم مقایسه ای بین غذای خشک گربه و غذای کنسروی گربه داشته باشیم می توانیم به میزان کالری آن ها دقت نمود که غذاهای خشک معمولا از کالری بیشتری نسبت به غذاهای تر برخوردار هستند.

خرید غذای تر و پوچ گربه قیمت غذای کنسرو گربه فروش