غذای خشک سگ هپی داگ

فیلترهای فعال

معرفی غذای خشک سگ هپی داگ

قبل از معرفی غذای خشک سگ هپی داگ بهتر است بدانیم که در زمان خرید غذای حیوانات خانگیمان معمولا در بین قفسه های پت شاپ و انواع برندها سردرگم میشویم تا بتوانیم بهترین گزینه را پیدا کنیم. به همین دلیل توضیحات مختصری درباره این غذای خشک سگ میدهیم تا با مطالعه آن بتوانید به خصوصیات این غذا برای سگتان دست پیدا کنید:

پروتئین در غذای خسک سگ Happy Dog

جهت تامین پروتئین غذای خشک سگ Happy Dog از منابع مختلف پروتئین حیوانی شامل گوشت، ماهی یا مرغ استفاده می شود. درنتیجه این ترکیبات، محصولات غذایی شرکت هپی داگ به خوبی متعادل شده و غنی از پروتئین با کیفیت بالا و اسیدهای آمینه است. به همین دلیل صاحبان سگ های خانگی مطمئن می شوند که راهی کاملاً طبیعی برای تامین مواد غذایی روزانه سگ خود بدون محدود شدن به یک منبع تامین پروتئین در پیش روی آنها قرار گرفته است.

غذای خشک سگ هپی داگ

اساس سلامت در غذای سگ هپی داگ تنها منحصر به استفاده از گوشت تازه در محصولات نیست بلکه بااستفاده ازمحصولات طبیعی و ارگانیک با خواص بهبود دهنده کمک به بهینه سازی متابولیسم درهر نژاد امکان پذیر شده و بستر تامین کلیه نیازهای سگ شما چه از لحاظ قوی نمودن سیستم ایمنی بدن و چه از نظر سلامت پوشش بدن به شکل کامل فراهم گردیده است. یکی دیگر از خصوصیات بارز غذای خشک سگ happy dog عدم استفاده از گلوتن و حبوبات تخمیر شونده، درکلیه محصولات می باشد.

برای تامین انرژی مورد نیاز سگ های خانگی در غذای خشک سگ هپی داگ از منبع متوسط انرژی با چربی کمتر و پروتئین بیشتر که از ابتلای به چاقی، مشکلات مفصلی، و غیره جلوگیری میکند، استفاده کرده است.

سلامت دندان در غذای خشک سگ هپی داگ

همانطورکه ما برای حفظ سلامتیمان نیازبه خوردن غذای سالم و متناسب با سن و نیازهای بدنمان داریم سگهای ما هم برای حفظ سلامتی وابسته به غذایی هستند که در هر روز می خورند. این شرکت استفاده از غذای کاملاً خشک را برای رسیدن به این هدف توصیه می کند. غذای خشک سگ هپی داگ علاوه بر سالم و موثرتر بودن، مقرون به صرفه تر نیز می باشد. با توجه به تنوع تولید غذای خشک هپی داگ اگر سگ شما پیر یا جوان، لاغر یا چاق، فعال یا تنبل، تنومند یا بسیار حساس، باشد طیف گسترده ای از محصولات برای تامین غذای مورد نیازش وجود دارد. علاوه بر این ها، غذای خشک جنبه مراقبتی از دندان هارا نیز دارد، چر اکه گاز زدن دانه های غذای خشک به حفظ استحکام دندانها کمک کرده و تا حدودی از تشکیل رسوبات دندانی جلوگیری میکند.

غذای خشک سگ هپی داگ happy dog قیمت فروش خرید