کنسرو سگ بوی داگ - غذای تر سگ بوی داگ

کنسرو سگ بوی داگ از گوشت باکیفیت که دارای روغن ماهی قزل آلا و منبع غنی از اسیدهای چرب امگا 3 می باشد تولید شده و گوشت استفاده شده در آن مورد مصرف انسان ها نیز هست. در غذای تر سگ Bewi Dog که یکی دیگر از برندهای کنسرو سگ می باشد، از انواع ویتامین ها و مواد معدنی و بدون مواد نگه دارنده، طعم دهنده و رنگ های مصنوعی استفاده شده که در بسته های 200،400 و 800 گرمی قابل خرید می باشد. برای دانستن اطلاعات بیشتر در این غذا برروی "اطلاعات بیشتر" در زیر کلیک کنید.

فیلترهای فعال

درباره کنسرو سگ بوی داگ

کنسرو سگ بوی داگ یکی دیگر از انواع غذای تر سگ است که تحت عنوان غذای تر سگ بوی داگ نیز شناخته می شود. این کنسرو سگ از گوشت های باکیفیت تولید و با روغن ماهی قزل آلا و همچنین یک منبع غنی از اسیدهای چرب امگا 3 ساخته شده که گوشت استفاده شده در آن علاوه بر مفید بودن آن برای سگ، مورد مصرف انسان ها نیز می باشد.

کنسرو سگ بوی داگ

غذای تر بوی داگ سگ با انواع ویتامین ها، مواد معدنی و عناصری که سگ نیاز دارد غنی شده که خود یکی از ویژگی های خوب این غذا محسوب می شود و می توان آن را به تنهایی برای خوراک سگ و یا همراه با غذای خشک سگ استفاده کرد که هر دو مورد ایده آل برای تغذیه سگ می باشد.

اگر بخواهیم بیشتر در مورد ویژگی های این غذا صحبت کنیم می توانیم به نداشتن مواد نگهدارنده، طعم دهنده و همچنین بدون استفاده از رنگ های مصنوعی اشاره داشت که خود این امر نیز یکی از مزیت های این غذا برای سگ حساب می شود. کنسور سگ بوی داگ بسیار لذیذ برای سگ ها می باشد ومعمولا این غذا را با اشتیاق میخورند.

انواع کنسرو سگ Bewi Dog

حالا بهتر است در اینجا به انواع محصولات غذای تر بوی داگ بپردازیم که در زیر به معرفی کوتاهی از انواع کنسرو های بوی داگ اشاره خواهیم داشت:

  • کنسرو سگ بوی داگ مرغ
  • کنسرو سگ بوی داگ طیور
  • کنسرو سگ بوی داگ فیله گوساله
  • کنسرو سگ بوی داگ بره شکمبه گاو
  • کنسرو سگ بوی داگ آهو
  • کنسرو سگ بوی داگ بیف
  • کنسرو سگ بوی داگ دل مرغ

کنسرو سگ Bewi Dog در وزن های 400 گرم و 800 گرم تولید شده که با توجه به نیاز خود می توانید هر کدام را از فروشگاه پت شاپ آنلاین زینو تهیه نمایید. برای خرید کنسرو سگ بوی داگ و یا اطلاع از قیمت کنسرو سگ بوی داگ می توانید برروی وزن مورد نظر کلیک کنید تا قیمت آن نمایان شود و هر کدام که مورد نیاز شما بود تهیه نمایید.

کنسرو سگ بوی داگ غذای تر سگ بوی داگ Bewi Dog خرید