گربه

فیلترهای فعال

درباره گربه بیشتر بدانید

گربه خانگی از دسته حیوانات اهلی و یکی از حیوانات خانگی بی دردسر به شمار می رود که نژاد های مختلفی دارد. از نژاد های گربه های خانگی می توان به موارد زیر به طور خلاصه اشاره نمود:

  • British‭ ‬Shorthair - گربه‭ ‬موکوتاه‭ ‬بریتانیایی‬‬‬
  • Persian‭ ‬Cat – گربه پرشین‬
  • Javanese – گربه جاوه
  • Ragdoll‭ - گربه رکدال‬
  • و ...

گربه

برای انتخاب گربه خانگی باید علاوه بر سلیقه و شکل ظاهری آن به خلق و خوی و صفات رفتاری آن ها توجه داشته باشید، چرا که هر کدام از این نژاد های گربه تفاوت هایی در صفات رفتاری آن ها وجود دارد. از این رو شما می توانید قبل از خرید، با فروشنده یا هر شخصی که در این زمینه تخصص دارد مشورت نمایید تا بهترین گزینه را انتخاب کنید.

گربه ها معمولا بین 6 تا 7 ماهگی بالغ شده و توانایی همانند زایی دارند که البته گربه های نر تا 10 سالگی و همچنین گربه های ماده تا 8 سالگی توانایی جفت گیری دارند.

وسایل مورد نیاز گربه های خانگی

گربه ها معمولا با حرکات های مختلف، مثل دراز کشیدن روی پاهایتان و یا دنبال کردن دمش به اصطلاح جذابیت خاصی را برای شما ایجاد می نماید. برعکس خوشایندی این کار ها برای شما، گربه تان کارهایی مثل چنگ زدن به مبلمان و یا ادرار در محلی که برایش تعیین نشده، ممکن است شما را ناراحت کند، ولی در این موضوع جای نگرانی نیست چرا که وسایلی تولید شده است تا این مشکلات ناراحت کننده دیگر به وجود نیاید.

درباره گربه

از این وسایلی که برای گربه تولید و جهت استفاده در پت شاپ ها از جمله پت شاپ آنلاین وجود دارد می توان به وسایلی از جنس نخ های کنفی اشاره نمود تا گربه با چنگ زدن آنها حس این کار را در خودش رفع کند و دیگر به مبلمان شما کاری نداشته باشد و یا باکس هایی برای ادرار و یا مدفوع وجود دارد تا آن ها بتوانند از آن استفده کنند.

از جمله اسباب بازی هایی که میتوان برای گربه نام برد، توپ های پلاستیکی، توپ های کنفی، عروسک های پارچه ای و یا متحرک می باشد.

تمامی غذاهای گربه، وسایل بازی گربه، باکس حمل گربه، جای خواب گربه، جای ادرار گربه و ... در پت شاپ آنلاین زینو موجود می باشد که میتوانید در صورت نیاز خر کدام، اقدام به خرید نمایید.