غذای خشک سگ پروپلن

فیلترهای فعال

معرفی غذای خشک سگ پروپلن

در میان انواع غذای سگ ها می توان به یکی دیگر از انواع غذای خشک سگ تحت عنوان غذای خشک سگ پروپلن اشاره نمود. درواقع شرکت پروپلن یا بعبارتی ProPlan با هدف تولید تغذیه سالم و کامل برای انواع سگ اقدام به تولید انواع مختلف غذا خشک کرده است. در ادامه به بررسی بیشتر این غذای سگ می پردازیم:

غذای خشک سگ پروپلن

تغذیه سالم در غذای خشک سگ پروپلن

دررژیم های غذایی پروپلن از 100% مواد غذایی مورد نیاز استفاده شده، چرا که تغذیه پایه سلامت و شروع یک زندگی عالی می باشد.

در تهیه غذای خشک سگ پروپلن موادی مانند مرغ، بره، تکه های سالمون و ... جهت جذب بهتر به آرامی پخته می شوند تا مواد بیشتری به اعضای مهم بدن سگ برسد که در سلامت عمومی آن موثر واقع شود.

ویژگی غذای خشک سگ ProPlan

یکی دیگر از ویژگی های غذای خشک سگ ProPlan، دارا بودن مکمل های غذایی هستند که هر کدام با تحقیقات علمی، انتخاب شده اند تا خواص بیشتری برای حیوان داشته باشد. این مکمل ها ارزش هر کدام از محصولات این شرکت را تقویت می کند، از این رو فواید هدفمند را به همراه دارد.

با توجه به توضیحات بالا می توان به این نتیجه رسید که با خرید غذای خشک سگ ProPlan، برای سگمان یکی از غذاهای سالم، میان انواع غذاهای شرکت های دیگر را استفاده میکنیم. غذای خشک سگ پروپلن یکی از پیشرفته ترین برنامه غذایی سگ ها را دارد.

انواع غذاهای خشک سگ پروپلن

به طور کلی می توان غذای خشک سگ ProPlan را به 5 دسته زیر تقسیم نمود:

  • غذای خشک توله سگ پروپلن
  • غذای خشک سگ بالغ پروپلن
  • غذای خشک سگ پوست و مو حساس پرو پلن
  • غذای خشک سگ معده های حساس پروپلن
  • غذای خشک سگ رژیمی پروپلن

غذای خشک توله سگ پروپلن

شروع زندگی و نگه داری از سگ هایی که به تازگی در خانه می آوریم بسیار مهم می باشد و باید به آن توجه ویژه ای داشت، چرا که یک سال اول زندگی در سگ های نژاد کوچک و یا دو سال اول زندگی در سگ های نژاد بزرگ بسیار مهم است.

برای ساخته شدن دندان ها، استخوان ها و یا ماهیچه های سگتان باید تغذیه کافی برای این موجودات نازنین تهیه کرد، چرا که هنوز سیستم دفاعی طبیعی بدن آن ها به صورت درست شکل نگرفته است.

غذاهای خشک توله سگ پروپلن تمامی موادی که برای رشد اولیه سگ لازم دارد را دارا می باشد.

غذای خشک سگ بالغ پروپلن

در غذاهای خشک سگ بالغ پروپلن، سلامت بلند مدت سگ ها در نظر گرفته شده است و همچنین تغذیه توسط این غذاها باعث می شود تا یک زندگی عالی را به آن ها بدهد.

غذای خشک سگ پوست و مو حساس پرو پلن

بعضی از سگ ها دارای پوستی حساس هستند که از این رو غذای خشک سگ پوست و مو حساس ProPlan برای این گونه سگ ها که دارای پوستی حساس هستند تولید شده است.

غذای خشک سگ معده های حساس پروپلن

در غذای خشک سگ معده های حساس پروپلن از موادی استفاده شده است تا سگ هایی که دارای گوارش حساسی هستند بتوانند جهت تغذیه عالی از اینگونه غذاها استفاده کنند.

غذای خشک سگ پروپلن خرید و قیمت غذا خشک سگ ProPlan