غذای خشک گربه پروپلن

فیلترهای فعال

درباره غذای خشک گربه پروپلن

در میان غذاهای خشک گربه می توان به غذای خشک گربه پروپلن اشاره نمود که شرکت پروپلن غذای خشک خود را به طور تخصصی تنظیم و تولید نموده است.

غذای خشک گربه پروپلن

بعابرت دیگر می توان گفت رژیم های غذایی در غذای خشک گربه Pro Plan به صورت کاملا تخصصی تهیه و در اختیار استفاده کننده گان قرار داده، چرا که هر گربه نیاز های خوراکی متفاوتی دارد و این نیاز ها در مراحل مختلف زندگی تغییر می کنند.

از آنجه که سلامت گربه های خانگی در طول زندگی بسیار اهمیت دارد، در این غذای خشک سعی شده تا با استفاده از علم پیشرو با خواص ثابت اقدام به تولید نماید.

انواع غذای خشک گربه پروپلن

انواع آن به شرح زیر می باشد که به طور کامل تر به جزئیات آن ها می پردازیم:

  • غذای خشک گربه توله پروپلن
  • غذای خشک گربه بزرگسال پروپلن
  • غذای خشک گربه عقیم شده پروپلن
  • غذای خشک گربه بد غذا پروپلن
  • غذای خشک گربه داخل خانه پروپلن
  • غذای خشک گربه با حساسیت پوستی پروپلن

غذای خشک گربه توله پروپلن

غذای خشک گربه توله پروپلن یا به عبارتی غذای خشک بچه گربه پروپلن شامل ترکیبات مواد غذایی اساسی مانند DHA و EPA می باشد که رشد سالم مغز و همچنین بینایی گربه را تضمین می نماید.

باید این مورد را به خاطر داشته باشید که یک سال اول زندگی بچه گربه خود را چگونه تغذیه میکنید چرا که تغذیه مناسب، سلامت او را در آینده تقویت می کند. از طرفی می توان گفت در شش ماهه اول زندگی، بچه گربه ها حدود 75 درصد وزن بدن خود را می سازند، بنابراین می توان به این نتیجه رسید که تامین تمامی مواد غذایی که مورد نیاز بچه گربه ها می باشد بسیار اهمیت دارد.

غذای خشک گربه بزرگسال پروپلن

هر گربه ای نیاز دارد تا تغذیه ای داشته باشد که سلامت همیشگی او را تنظیم نماید. غذای خشک گربه بزرگسال پروپلن این مورد را در نظر گرفته و توسط متخصصان، به گونه ای تنظیم شده است تا تغذیه ای کامل را برای تامین نیاز های گربه های بالغ فراهم کند. غذای خشک گربه بالغ Pro Plan موادی دارد که در سلامت کلیه و مفاصل آن و همچنین سیستم دفاعی آن موثر می باشد.

غذای خشک گربه عقیم شده پروپلن

نیاز های خوراکی در گربه هایی که عقیم شدند کمی با گربه های عقیم نشده متفاوت است چرا که تغییر در هورمون ها باعث کاهش فعالیت و افزایش میل به خوردن بیش از حد معمول در گربه به وجود می آید که این مورد سبب اضافه وزن آن می شود. از طرفی این اضافه وزن ممکن است باعث بروز بیماری های کلیوی و عفونت های مجاری ادرار شود. در غذای خشک گربه عقیم شده پروپلن به طور تخصصی تنظیم و تولید شده تا نیاز های خاصی که گربه های عقیم شده دارند را تامین کند. این غذا دارای پروتئین بالا و همچنین مقداری چربی متعادل برای حفظ وزن مناسب گربه می باشد. و از طرفی به گونه ای این غذا تولید شده تا از شکل گیری سنگ کلیه جلوگیری کند و در نهایت در سلامت گربه نقش داشته باشد.

غذای خشک گربه بد غذا پروپلن

در غذای خشک گربه بد غذا پروپلن از پروتئین هایی که با منابع ویژه تولید شده اند، تا احتمال بروز حساسیت های احتمالی گربه را بکاهد. همچنین می توان گفت در این غذا از ترکیباتی استفاده شده تا طعمی لذیذ به آن ببخشد و گربه های بد غذا به راحتی از آن تغذیه کنند. حساسیت های غذای به چند روش ممکن است در گربه شما، از جمله مختل کردن گوارش آن به وجود آید که باعث تحریک پوست شود.

غذای خشک گربه داخل خانه پروپلن

غذای خشک گربه داخل خانه دارای فیبر که به مهار کردن شکل گیری گلوله مو کمک می کند، می باشد.

غذای خشک گربه با حساسیت پوستی پروپلن

این غذای خشک به گونه ای تولید شده تا باعث سلامت پوست و مو شود.

غذای خشک گربه پروپلن Pro Plan خرید و قیمت