تشویقی اسنک سگ بوش

فیلترهای فعال

درباره تشویقی اسنک سگ بوش

تشویقی اسنک سگ فروتیز بوش یکی دیگر از انواع تشویقی سگ به شمار می رود که خود به تنهایی از تنوع خوبی برخوردار هست و همچنین دارای طعم ها و اندازه های مختلف برای همه سلیقه های سگ ها می باشد.

قبل از صحبت از ویژگی های تشویقی اسنک سگ بوش بهتر است نگاه مختصری به یکی از انواع آن داشته باشیم. همانطور که گفتیم یکی از انواع آن ها تشویقی های لیوانی می باشد که خود دارای طعم های مختلف می باشد.

تشویقی اسنک سگ بوش

در زیر به معرفی بعضی از طعم های این تشویقی می پردازیم:

  • تشویقی اسنک سگ فروتیز سندرن و مرغ تازه
  • تشویقی اسنک سگ فروتیز قرقاول و انجیر
  • تشویقی اسنک سگ فروتیز با طعم موز
  • ...

تا اینجا ما به معرفی انواع یک نوع از تشویقی سگ بوش پرداختیم که هر کدام از طعم هایی که در بالا گفتیم را سگ های مختلف بیشتر دوست دارند که باید با ذائقه آن ها آشنا باشیم تا بتوانیم بهترین طعمی که آن ها دوست دارند و با اشتیاق می خورند را تهیه کنیم.

ویژگی های تشویقی اسنک سگ Bosch Fruitees

تشویقی اسنک سگ Bosch Fruitees بدون مواد قندی و حتی بدون رنگ های مصنوعی می باشد و از طرفی این تشویقی فاقد هر گونه طعم دهنده های مصنوعی است که خود یکی از ویژگی های مهم به شمار می رود.

این تشویقی علاوه بر دارا بودن ویژگی های بالا، سرشار از ویتامین و یا حتی پروتئین است که میتوانیم از آن ها جهت انجام امور آموزشی استفاده کنیم که معمولا برای سگ ها خوش خوراک بوده و با اشتیاق به این که این تشویقی را بخورد، آموزش ها را به خوبی فرا خواهد گرفت.

این توشیقی سگ بسیار مناسب آموزش بوده چرا که هم صرفه اقتصادی نسبت به سایر تشویقی ها دارد و هم مقدار آن مناسب می باشد و البته زمان مصرف آن در یک دوره کاملا به صاحبان سگ بر می گردد که به چه اندازه از آن ها برای حیوان خانگیشان استفاده کنند.

تشویقی اسنک سگ بوش Bosch فروتیز قیمت خرید فروش