تشویقی اسنک سگ گود بایت فرپلاست

فیلترهای فعال

درباره تشویقی اسنک سگ گود بایت فرپلاست

بهتر است قبل از توضیح درباره تشویقی اسنک سگ گود بایت فرپلاست بدانیم:

ممکن است برای میان وعده و یا حتی تشویق کردن سگ خود نیاز به یک خوراکی خارج از غذای اصلی داشته باشید و حتی برای سرگرم کردن سگ خود دنبال اسنکی بگردید تا سرگرم آن شود. در میان تشویقی های سگ و یا بهتر است بگوییم در میان انواع اسنک ها می توانیم به اسنک گود بایت سگ FerPlast یا تشویقی گود بایت فرپلاست اشاره کنیم. این تشویقی یا اسنک ها تولید کشور ایتالیا هستند و در شکل ها و اندازه های گوناگون جهت مصرف هر سلیقه ای وجود دارد.

تشویقی اسنک سگ فرپلاست

ویژگی های تشویگی اسنک سگ فروتیز FerPlast

اسنک های سگ گود بایت FerPlast معمولا بدون کالری و حتی بدون هر گونه تاثییر بر رژیم غذایی سگتان می باشد و از طرفی در آن ها از مواد غیر سمی و بدون غلات استفاده شده است.

علاوه بر مزیت های درمانی این تشویقی های گودبایت فرپلاست، وقتی سگ آن را مصرف میکند دوست دارد زمان خود را به بازی کردن با آن و حتی رفع کنجکاویش صرف کند چرا که بیشتر این اسنک ها معمولا دیر تمام میشوند و سگ مدت ها با آن سرگرم خواهد بود.

اگر بخواهیم از مزیت های دیگر اسنک های GoodBite فرپلاست بگوییم می توانیم بگوییم که در بیشتر این تشویقی ها از چربی حیوانی استفاده نشده است که خود این امر مهم است. شکل ظاهری بعضی از این تشویقی یا بعبارتی اسنک به شکل استخوان می باشد که هر کدام داخل یک بسته بندی جداگانه قرار دارد که می توانید هر تعداد که نیاز داشته باشید تهیه نمایید. جهت اطلاع از قیمت و یا خرید تشویقی اسنک گودبایت فرپلاست می توانید از پت شاپ آنلاین زینو اقدام نمایید و زینو پت فروش تشویقی اسنک گودبایت FerPlast را دارد.

تشویقی اسنک سگ فرپلاست FerPlast قیمت خرید فروش