تشویقی گربه

فیلترهای فعال

درباره تشویقی گربه

پیشی های ما عاشق تشویقی گربه هستند و این شانس بزرگی برای ماست که با دادن این خوراکی های خوشمزه آنها رو به کارهایی که باید انجام بدهند ترغیب و از بداخلاقی وکارهایی که موردعلاقه ما نسیت دورشان کنیم .

همانطورکه می دانید گربه ها برای داشتن یک زندگی سالم نیاز به رژیم غذایی دارند که انرژی و مواد مورد نیاز بدنشان را بصورت کامل به آنها برساند. درتغذیه گربه ها تشویقی های گربه فقط یک خوراکی خوشمزه نیستند بلکه ما با انتخاب درست تشویقی ها یی که در تهیه آنها استانداردهای تغذیه گربه رعایت شده باشد، نه تنها می توانیم مواد مفیدی به بدن آنها برسانیم که شاید حتی تشویقی مناسب بتواند مانند دارو برای گربه عمل کند. برای روشن شدن موضوع در زیر تعدادی از تشویقی هایی که در حفظ سلامت و شادابی گربه ما نقش دارند، توضیح می دهیم.

تشویقی گربه

تشویقی دنتال گربه

همه ما قطعا در زمان خرید تشویقی، به تشویقی هایی برخورده ایم که روی آنها نوشته شده تشویقی گربه دندانی یا تشویقی گربه دنتال (DentalTreats).

بیماری دهان و دندان درگربه ها یکی از شایع ترین بیماریها ست که نهایتا بخاطر درد در دهان غذا خوردن گربه مشکل شده و منجر به کم غذایی او می شود. این مشکلات میتواند از بوی بد دهان تا تورم و خونریزی لثه، لق شدن دندانها، آبسه و حتی باعث افتادن دندانهای گربه شود.

اگر چه که بدون تردید با مسواک زدن دندان های گربه میتوان آنها را تمیز و سالم نگه داشت اما متاسفانه اغلب گربه ها هنگام مسواک زدن دندان ها مقاومت کرده و عصبی می شوند پس در اینجا نمی توان از اهمیت استفاده از تشویقی های مخصوص دندان گربه یا بعبارتی دنتال گربه چشم پوشی کرد. خوشبختانه تشویقی های کنترل جرم در بین گربه ها خیلی محبوبیت دارند و از این رو کسانی که همیشه به گربه هایشان تشویقی می دهند بهتر است از تشویقی های ترد کنترل جرم دندان بیشتر از سایر تشویقی ها استفاده نمایند.

رفع هیربال با تشویقی گربه

مشکل دیگری که برای گربه ها پیش میاید بلعیدن موهایشان است که بخاطر تمییزکردن خودشان تبدیل به توده مویی میگردد که اصطلاحا به آن هیربال (Hairball) می گویند که  یکی از راه های پیشگیری که میتواند برای رفع آن موثر باشد استفاده مرتب از تشویقی های دفع هیربال (Hairball) گربه است.

استفاده از تشویقی گربه برای پیشگری هرپس

واما پیشگیری از بیماریهای تنفسی. عفونت های تنفسی اغلب توسط ویروسی بنام هرپس (herpes) درگربه ها ایجاد میشود که استفاده از نوعی اسید آمینه بنام لیزین (Lysine) به روند بهبود عفونت ویروس هرپس سرعت می بخشد که اگر متاسفانه علائم بالینی این ویروس درگربه تان وجود دارد استفاده از لیزین (Lysine) توصیه میشود و از طرفی قرصهای لیزین بسیار بزرگ وخوراندن آنها به گربه ها سخت میباشد. این روزها برای حل این مشکل انواع گوناگونی از لیزین بصورت پودر،سس ها و .... و تشویقی ترد لیزین گربه در دسترس میباشد که هر یک از این تشویقی ها شامل مقداری لیزین میباشد.

تشویقی گربه دنتال گربه دندانی قیمت خرید فروش