لوازم حمل و نقل - باکس سگ

فیلترهای فعال

درباره باکس سگ

لوازم حمل و نقل سگ یا بعبارتی باکس حمل سگ یکی از مهمترین وسایلی به شمار می رود که در هنگام آوردن یک حیوان خانگی به خانه باید به آن فکر کرد.

درواقع باکس حمل سگ وسیله ایست که مانند یک جعبه از جنس پلاستیک و یا فلز می باشد تا سگ درون آن قرار گیرد و برای وارد و یا خارج کردن سگ از آن یک درب تعبیه شده است تا به راحتی سگ را درون آن قرار دهیم. بعضی از انواع باکس، یک درب اضافه در بالای آن دارد که خود ویژگی های دیگری به آن اضافه میکند.

باکس حمل سگ

ممکن است سوال پیش بیاید که چرا داشتن لوازم حمل و نقل سگ از اهمیت ویژه ای برخوردار است؟

جواب آن بسیار ساده است. سگ ها موجوداتی هستند که در طول روز برای تخلیه انرژی نیاز دارند تا به خوبی بدوند و دویدن آن ها در منازل کوچک به هیچ عنوان امکان پذیر نیست. بنابراین از این موضوع می توانیم نتیجه بگیریم که برای دویدن سگ و تخلیه انرژی آن باید محیطی مناسب را برای آن ها فراهم نمود، به این معنی که باید سگ را به فضای باز منتقل کنیم و چند ساعتی در آنجا بازی و انرژی خود را تخلیه کند. اینجا وجود یک باکس حمل سگ اهمیت خود را نشان میدهد چرا که برای انتقال سگ به جای دیگر، باید حتما آن را در باکس مخصوص خود قرار داد.

اهمیت لوازم حمل و نقل سگ در ماشین

همانطور که میدانید آزاد بودن سگ در ماشین (مخصوصا هنگام رانندگی) چه در ایران و چه در بیشتر کشورهای جهان، مجاز نمی باشد و حتما باید سگ در ماشین درون یک جعبه حمل سگ قرار گیرد تا خطری راننده را تهدید نکند.

چه تهدیدی برای راننده با باز بودن سگ در ماشین ایجاد می شود؟

به دلیل اینکه حیوانات در هنگام ترس یا هیجان از خود رفتار سریعی نشان میدهند و ما امکان عکس العمل سریع در آن زمان را نداریم، ممکن هست آن که در باکس حمل سگ قرار نداشته باشد بطور ناگهانی به جلوی ماشین برود و مانع دید راننده شود، پس وجود یک جعبه نگهدارنده سگ اینجا مهم میشود.

باکس حمل سگ وسایل حمل و نقل سگ خرید و قیمت و فروش